logo architektura a design
NÁBYTEK
SVÍTIDLA
SCHODIŠTĚ

PRODUKTOVÝ DESIGN

Jsme moderní ateliér s pokrokovým designem, s inovativním přístupem k detailu a tradicím a rádi pracujeme s krásnými materiály. Těmi materiály, které mají vyjímečný charakter, duši a estetickou hodnotu. Materiály, které si na nic nehrají, nic neschovávají a odpovídají svým technickým a konstrukčním možnostem. Jsme kvalifikovaný designérský tým, který ctí vaší individualitu a hodnoty postavené na kvalitě. Jsme rychlí, přesní a flexibilní. Překvapíme vás. Slíbíme vám více než od nás čekáte, splníme více než jsme slíbili

Vyrobíme pro vás vše co jen vyrobit lze. Jediným limitem je lidská představivost a naše společná fantazie. Navrhujeme, kreslíme, vytváříme promyšlené konstrukce, projektujeme a ručně vyrábíme solitérní nábytek a vestavný nábytek na míru. Vyrábíme prvky rezidenčních i komerčních interiérů. Jídelní a kancelářské stoly. Vestavné i volně stojící skříně. Designové postele, noční i konferenční stolky. Vybavení obchodů, prodejen a showroomů. Navrhneme vám moderní kavárnu či stylovou restauraci.

NÁBYTEK

Mezi naše hlavní kréda patří práce s originálními krásnými materiály, tedy především co se týče dřeva. Nepracujeme s imitacemi a náhražkami, což ale nutně neznamená že se nedokážeme držet stanovaného rozpočtu. Do našeho portfolia patří již řada kancelářských a jídelních stolů, masivní dřevěné postele, kuchyňské linky, skříně a jiný nábytek.

Designový nábytek Designový nábytek Designový nábytek

SVÍTIDLA

Ve spolupráci s výrobci a prodejci navrhujeme a realizujeme designová svítidla ze všech možných materiálů. Případně návrhy samotných prodejců převádíme v realitu prostřednictvím nástroje 3D modelování a vizualizace.

Náš ateiliér v tomto případě spolupracuje zejména s firmou Rendl Light Studio, která patří mezi významné dodavatele designových svítidel na našem i zahraničním trhu.

Designová svítidla Designová svítidla Designová svítidla

SCHODIŠTĚ

V navrhování a výrobě designových schodišť máme bohatou zkušenost a stojí za námi již mnoho schodišť zrealizovaných.

Soustředíme se především na schodiště ze dřeva a oceli, s těmito materiály a jejich úpravou máme nejbohatší zkušenosti, nicméně v našem portfoliu jsou i produkty ze skla a jiných materiálů.

Designová schodiště Designová schodiště Designová schodiště